fbpx

Vajunud betoonpõrandate tõstmine

Vajunud betoonpõrandate tõstmine

Vajunud betoonpõrandate tõstmine

Äravajunud põrandaplaadi üleskergitamine PUR-UP meetodi abil seisneb spetsiaalselt selleks otstarbeks väljatöötatud PUR-materjali kontrollitud injekteerimises põrandaplaadi alla.
Tõstematerjali süstimiseks puuritakse põrandasse betoonplaadist läbi 10 mm puuraugud.
Enamasti ei ole vaja mööbli väljaviimist eluruumist ega riiulite või seadmete äraviimist tootmispinnalt kuna need reeglina ei sega aukude puurimist ega takista põranda tõsteprotsessi.
Eluruumides, kus on näiteks parkett, on võimalik puurida augud parketi või siis muu põrandamaterjali liitekohtadesse nii et säilib selle esteetiline välimus.
PUR-tõstevaht paisub ning omab isegi kuni 100000 kPa tõstejõudu. Mitmefaasiline täiteprotsess täidab õhutühimikud, tihendab aluspinnase ja lõpuks kergitab põranda ja/või betoonist aluskihi soovitud kõrgusele.
Tõsteprotsessi kontrollime pidevalt laserseadmete komplektiga ning töö teostatakse kindla skeemi alusel.

Miinimumarve 1000 eur + km.
Eesti eramu põrandaplaatide kogupindala vahemikus 100-150 m2 ning
keskmine vajumine on 2-3cm Maksumus kujuneb kulunud materjali kilode alusel kuid kilode kulu on paraku asi mida täiesti täpselt ette prognoosida on raske.

Iga põrandatõstetöö on spetsiifiline – on juhuseid kus suur põrandaplaat on saadud korda miinimumtasuga ning on olnud juhuseid kus väikese pindala peale on kulunud suur hulk materjali.

Kuid teisalt on õnnestunud päris suured plaadid üles kergitada miinimumarve ulatuses.
Võta julgesti ühendust – helistsa või kirjuta, vaatame probleemse põranda koos üle ning vaatluse käigus suudan kogemusele tuginedes prognoosida lõppmaksumuse suurusjärku küllaltki täpselt.

Vundamendi vajumise tõttu korterelamu 1 korruse põrand oli vajunud kuni 50mm. PUR-vahu injekteerimisega paneelide vahele loodisime korterite põrandad. Kuna vajunud vundamendi nurk oli jäänud toetuma graniidile, siis selle tõstmiseks ja korrigeerimiseks puudus vajadus.